Biz Kimiz?

Taşımacılık sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren şirketimiz profesyonel anlayış ile hem evden eve nakliyat hem şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. İster özel ister kurumsal taşımacılık olsun, firmamız tek elden tüm hizmetleri size sunmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Acarsoy Nakliyat, evveliyatından beri güçlü referanslar elde etmiştir. Parsiyel eşya taşımada kullanılan araçlar son model, şoförler ise, işini meslek edinmiş tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Parsiyel taşıma işlemlerinin tercih edilmesinin sebebi, özel araç kiralama külfetinden kurtulmaktır. Küçük veya büyük bir yük için, özel araç kiralamakla, gidilecek adrese yük götüren bir araçla taşımacılık yapmak, daha ekonomik olacaktır. Oldukça etkili olan parsiyel nakliye, uzun mesafe taşımacılığında en çok tercih edilen sistemdir. İstifleme işlemlerinde, yine, uzman çalışma sistemleri uygulanmaktadır. Özel paketler, özel olarak yerleştirilmektedir. Adresleme sistemi, parsiyel taşıma işlemlerinde, oluşacak aksaklıkları engellemektedir.

Ekiplerimizin disiplininde etkili olan araç takip sistemleri, iş gücünü artırmaktadır. İş gücü artarsa, etkili taşıma işlemleri de beraberinde gelecektir. Nakliyat işlerinde uzman olan ekiplerimize güvenebilirsiniz. 

  frigo taşımacılık - liftli araç - ikitelli nakliyat